formularz

Formularz zamówienia
Szanowny Panie/Pani
Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony Agencja Informacji Personalnej 

Pragniemy przedstawić ofertę o możliwości starania się o pracę na światowych platformach wiertniczych i warunkach pracy panujących na wiertniach na morzu.

Oferta przeznaczona jest, dla osób z wykształceniem o różnych specjalnościach. Zawody typowo morskie ,fachowcy od wierceń, pielęgniarki lekarze, personel hotelowy, gastronomiczny. Zatrudniani są mężczyźni i kobiety w wieku od 20 do 60 lat o różnych przydatnych na platformach zawodach, poszukiwani są również tłumacze z bardzo dobrym wynagrodzeniem! Trudno wymieniać, jakie są poszukiwane zawody, ale jest ich z pewnością parę tysięcy .Platforma to potężny zakład pracy dający duże możliwości pracy dla każdego ,kto się nie boi trudnych i czasami niebezpiecznych sytuacji, których w większości są winni ludzie. Istnieje również możliwość przyuczenia osób bez zawodu do obsługi pomp głębinowych i innych urządzeń będących na wiertniach kursy na koszt pracodawcy!

Oferta ta jest ofertą wiodącej Bazy Pracodawców i Pracowników w USA , z oddziałami na Europę w /Anglia / ,która przyjmuje zgłoszenia dla ponad kilkunastu tysięcy potencjalnych pracodawców z wiertni rozsianych na kuli ziemskiej, również w Europie Północnej. /Norwegia,UK,I slandia, Dania, Hiszpania / Oferta zawiera informacje o wymaganiach pracodawców, potrzebnych kursach (szkolenie na miejscu), warunkach socjalnych, zatrudnieniu i wynagrodzeniu.

Średnia dniówka wynosi od, 350 do 630 $ co daje w skali roku kilkadziesiąt tysięcy $. I jest bardzo zróżnicowana. Zależy ona od kwalifikacji, stażu, doświadczenia i zajmowanego stanowiska.

Szanowny Adresacie! Nasze biuro dostarcza pełną infoofertę dla firmy, która przekaże Pana/Pani aplikacje potencjalnym pracodawcom z wiertnic,po akceptacji ze strony pracodawcy formalności poprzez biuro pracy. Dodatkowe wymagania I kat. zdrowia, niekaralność, predyspozycje psychofizyczne.

Na całym świecie staranie o pracę odbywa się bezpośrednio na linii pracownik – pracodawca, a po akceptacji kontrakt jest realizowany poprzez podpisanie go. na min.3-6-12 miesięcy. Kontrakt jest podpisywany ze stawką adaptacyjną, powiększoną po okresie próbnym i przeszkoleniach zostaje zwiększona również istnieje możliwość jego przedłużania.

Oferta zawiera także informację o kursach, warunkach szkolenia i wiele ciekawych informacji, które są przydatne dla kandydata. Podajemy również adres strony w Internecie wówczas formalności rekrutacyjne odbywają się o wiele krócej

Firma nasza może wysłać pełne opracowanie w dla potrzeb zainteresowanego – o ile odbiorca niniejszej, (bardzo skróconej informacji) pobierze druk zgłoszeniowy z naszej strony i przyśle do naszego biura wysyłamy całą ofertę, lub dokona przedpłaty na nasze podane na stronie konto.

UWAGA - nie wysyłamy zgłoszeń na zgłoszenie Emilem, należy zamówić pełną komercyjną ofertę wyłącznie poprzez nasz druk ze strony www, lub dokonać przedpłaty !

informacje dotyczace ewentualnej przedpłaty , w celu otrzymania oferty na adres e-mail przedpłacajacego . numer konta Agencja Informacji Personalnej  ADS  Alior Bank  65 2490 0005 0000 4000 7958 7953 . Kwota do wpłaty 50,00 zł . W przelewie obowiazkowo podać swoje dane + adres poczty elektronicznej

PRACA NA PLATFORMACH JEST WYŁĄCZNIE DLA LUDZI MYŚLĄCYCH, czego czytającemu tę ofertę serdecznie życzymy!!!

Robotnicy na platformach mogą zarobić co najmniej 220 tys. zł. rocznie - zarobki rosną w miarę podnoszenia kwalifikacji.
 

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

 

 
Imię:  
Nazwisko:  
ulica i nr domu:  
kod pocztowy:  
miejscowość:  
Adres e-mail:  
kontaktowy nr telefonu:  
prosimy podać : zawód , wykształcenie , wiek ,
ewentualnie kilka nie zobowiazujących informacji o sobie
 

 

This form powered by Freedback

  • te pola muszą być wypełnione

 

Dokonaj przedpłaty , ale o tym prosimy nas powiadomić w emialu. personnel@tlen.pl
 
Drukuj

Agencja Informacji Personalnej 
     59-700 Bolesławiec 1 
   ul. Kaszubska 5  P.O 372 ​

 

 

Platformy wiertnicze to istne cuda techniki. Największe z nich mają - licząc od dna - blisko pół kilometra wysokości i ważą prawie milion ton. Nogi platformy to wielkie magazyny. Mieszczą się tu także windy osobowe i towarowe, szyby wentylacyjne, wszelkiego rodzaju przewody. Aby przesunąć platformę, wystarczy tylko opróżnić magazyny, a platforma uniesie się i zacznie pływać.Stoją i wiercą

Na platformach dba się przede wszystkim o to, aby w czasie przepompowywania ropy na zbiornikowiec ani kropla nie wyciekła do morza. Spowodowane jest to względami bezpieczeństwa i dbałością o środowisko naturalne. Dzisiejsza technologia pozwala na wiercenie praktycznie we wszystkich kierunkach.

Wiele osób myśli, że praca na platformie to zawód jedynie dla mężczyzn. Nawet tu część załogi stanowią kobiety - nie zatrudnia się ich jednak przy ciężkich i niebezpiecznych pracach.

Platformy przypominają małe miasteczka. Mają własne lądowiska dla helikopterów, elektrociepłownie czy stacje uzdatniania wody morskiej. Każdy pracownik ma swoją kajutę z łazienką i telewizorem. Zwykle są tu także kino, kawiarnia, basen i sale gimnastyczne.

Możesz do nas napisać , po bezpłatne dodatkowe informacje na podany wyżej email.